Oznámení
Smazat vše

únor 4. týden

2 Příspěvky
1 Uživatelé
0 Likes
462 Zobrazeno
Estimable Member Admin
Přidal se: před 4 roky
Příspěvky: 113
Úvodní téma  

Hezký dobrý den,

jak jsem minulý týden avizoval, dnes nepřidám žádný přehled probraných stran. Tento týden vynechám za jarní prázdniny.

Pokud je ve vaší třídě problém s nemocností, doporučujete výuková videa na http://www.matyskova-matematika.cz/ ? Jakou máte zkušenost s žáky, kteří jsou dlouhodobě nemocní a doma videa sledují? Po návratu do školy musí žáci, kteří videa sledují, také hodně dohánět učivo, nebo se velice rychle přidají? Prosím, podělte se o zkušenosti.

Ať se vám při výuce daří lépe a lépe.

Miloš Novotný

Toto téma bylo změněno před 3 roky uživatelem AMOS

   
Citace
Estimable Member Admin
Přidal se: před 4 roky
Příspěvky: 113
Úvodní téma  

Hezký dobrý den všem,

před několika týdny jsem na tomto místě upozorňoval na možnost znovu uzavření prvních ročníků.

Kdo vzal má slova vážně, je alespoň částečně připraven. Na současné rychlé změny nemůže být dokonale připraven snad nikdo.

Protože se o uzavření mluvilo již několik dní, tak jste po podzimním zkušenostech, včas rozdaly domů všechny sešity a učebnice, které budou žáci při distanční výuce potřebovat.

Jistě navážete na podzimní zkušenosti a budete si klást otázky: Co se vám osvědčilo? V čem byste se nyní chtěli posunout? Co změníte? Budete odkládat výuku některého učiva (psaní, prvouka), na základě slibu, že je to na 3 týdny?

Jsem v kontaktu s mnoha učiteli. Poznal jsem i pana učitele, který na podzim svých 24 prvňáků rozdělil do 6 skupin, které 4krát týdně vyučoval po jedné hodině (6 skupin po jedné hodině denně) a pátý den měl individuální konzultace s některými žáky (dle potřeby a nadání). Výsledky se dostavily. Jak často budete vyučovat online? Jak budete organizovat skupiny?

Stále jsou vám k dispozici výuková videa k Matýskovi a nově i k Agátě, včetně písanky. 

Ať se vám i v této době ideálně daří.

Zdraví a děkuje

Miloš Novotný


   
OdpověďCitace