Oznámení
Smazat vše

[Připnuto] Připomeňte si seminář „AMOS – soubor vzdělávacích materiálů pro 1. ročník“

 

AMOS_ADMIN
Člen Admin
Přidal se: před 2 roky
Příspěvky: 1
Úvodní téma  

Vážení vyučující,

ve zpětné vazbě k uskutečněným seminářům si mnozí z účastníků přáli mít možnost si před začátkem školního roku připomenout obsah online semináře „AMOS – soubor vzdělávacích materiálů pro 1. ročník“.

Proto jsme se rozhodli zpřístupnit všechny části tohoto semináře ke zhlédnutí do 31. 10. 2020, a to pro stávající i nové členy fóra Sdílíme zkušenosti s AMOSem.

Zpřístupnění obsahu semináře je především určeno pro jeho absolventy, můžete jej však zhlédnout, i když jste se semináře neúčastnili. Protože se však nejedná o plnohodnotnou reprízu semináře, není již možné za zhlédnutí obdržet osvědčení o absolvování.

Pokud dosud nemáte uživatelský účet pro přístup do našeho fóra, můžete se snadno bezplatně zaregistrovat, tím zároveň získáte možnost do fóra přispívat a stahovat si materiály v něm zpřístupněné.

Pro možnost zhlédnout části semináře na následujících odkazech je potřeba být přihlášen:

  1. Přejít na 1. část semináře
  2. Přejít na 2. část semináře
  3. Přejít na 3. část semináře
  4. Přejít na 4. část semináře

Obsah semináře zpřístupňujeme v podobě z jara 2020. V mezidobí jsme provedli drobná vylepšení výukových materiálů (také na základě zpětné vazby k seminářům), proto se může obsah materiálů ve videích a v nejaktuálnějších vydáních titulů drobně lišit.

Toto téma bylo změněno před 7 měsíci 4 krát uživatelem AMOS
Toto téma bylo změněno před 5 měsíci uživatelem AMOS

Citace