Portál pro podporu předškolního vzdělávání nejen v mateřských školách

Vytvořili jsme pro Vás portál pro podporu předškolního vzdělávání, prostřednictvím kterého můžete sledovat NOVINKY, které pro Vás průběžně připravujeme.

Při nákupu kterékoliv učebnice ze souboru Škola je tu nebo Zápis je tu pro všechny předškoláky ve třídě do 30. 9. 2023 získáte ZDARMA její interaktivní verzi MIUč+ na jeden školní rok pro učitele i předškoláky. Ušetříte tak 690 Kč za každou školní licenci na jeden rok a 49 Kč za každou žákovskou licenci.

Kompletní nabídku najdete v našem e-shopu.

Pracovní učebnice Škola je tu a Zápis je tu jsou komplexní odborně zpracovanou přípravou předškoláka na bezproblémový přechod do výuky čtení, psaní a počítání v 1. ročníku.

Škola je tu je sada tří pracovních učebnic, která je určena pro předškolní přípravu dětí od 5 let během školního roku před nástupem do školy:
– doma s rodiči,
– v mateřských školách.

Součástí pracovních učebnic Škola je tu je 15 audiopohádek, které si můžete přehrát v počítači, tabletu nebo na mobilním telefonu na www.nns.cz/pohadky.

Zápis je tu je pracovní učebnice určená pro předškolní přípravu dětí před zápisem do 1. ročníku:
– doma s rodiči,
– v mateřských školách,
– v přípravných kurzech základních škol.

MIUč+ Zápis je tu nabízíme NOVĚ v ukrajinštině.

Для українських дітей, їхніх батьків та вчителів, а також для всіх, кому це знадобиться, ми приготували підручник ЧАС ДО ШКОЛИ українською мовою.

Aktuální KATALOG s tituly určenými pro mateřské školy najdete zde.

V oblasti předškolního vzdělávání Vám budeme postupně nabízet pracovní učebnice pro žáky od tří do sedmi let až do vytvoření ucelené řady pracovních učebnic pro předškoláky.

V roce 2020 jsme vydali první z publikací Zápis je tu, která se mezi vyučujícími setkala s velmi příznivým ohlasem.

Novinkou je oblíbená sada tří pracovních učebnic Škola je tu, která je tematicky propojena pohádkami. Ke každé pracovní učebnici souběžně vzniká její interaktivní podoba, která je neustále aktualizována o nová cvičení.

Redakce předškolního vzdělávání NOVÁ ŠKOLA, s.r.o.