Portál pro podporu předškolního vzdělávání nejen v mateřských školách

Vytvořili jsme pro Vás portál pro podporu předškolního vzdělávání, prostřednictvím kterého můžete sledovat novinky, které pro Vás průběžně připravujeme.

NOVINKA 2024

Kompletní nabídku najdete v našem e-shopu.

Pracovní učebnice Jsem předškolák, Zápis je tu a Škola je tu jsou komplexní odborně zpracovanou přípravou předškoláka na bezproblémový přechod do výuky čtení, psaní, počítání a prvouky v 1. ročníku.

Využijete je k předškolní přípravě:
– doma s rodiči,
– v mateřských školách,
– i v přípravných kurzech základních škol.

Letošní novinkou je pracovní učebnice Jsem předškolák s více než 100 samolepkami v příloze, více než 40 výukovými videi, které jsou VOLNĚ KE STAŽENÍ PŘES QR KÓD umístěný přímo na stránkách s úkoly, podrobně zpracovanými instrukcemi a propojením s aplikací na nns.cz/pohadky.

Škola je tu je sada tří pracovních učebnic, která je určena pro předškolní přípravu dětí od 5 let během školního roku před nástupem do školy.

Součástí pracovních učebnic Škola je tu je 15 audiopohádek, které si můžete přehrát v počítači, tabletu nebo na mobilním telefonu na www.nns.cz/pohadky.

Zápis je tu je pracovní učebnice určená pro předškolní přípravu dětí před zápisem do 1. ročníku.

MIUč+ Zápis je tu nabízíme NOVĚ v ukrajinštině.

Для українських дітей, їхніх батьків та вчителів, а також для всіх, кому це знадобиться, ми приготували підручник ЧАС ДО ШКОЛИ українською мовою.

KATALOG s tituly určenými pro mateřské školy.

V oblasti předškolního vzdělávání Vám budeme postupně nabízet pracovní učebnice pro žáky od tří do sedmi let až do vytvoření ucelené řady pracovních učebnic pro předškoláky.

V roce 2020 jsme vydali první z publikací Zápis je tu, která se mezi vyučujícími setkala s velmi příznivým ohlasem. Dále byla vydána oblíbená sada tří pracovních učebnic Škola je tu, která je tematicky propojena pohádkami. Novinkou roku 2024 je Jsem předškolák – učebnice s více než 100 samolepkami v příloze a více než 40 výukovými videi.

Ke každé pracovní učebnici souběžně vzniká její interaktivní podoba, která je neustále aktualizována o nová cvičení.

Redakce předškolního vzdělávání NOVÁ ŠKOLA, s.r.o.