Oznámení
Smazat vše

Padesátý třetí školní den

1 Příspěvky
1 Uživatelé
0 Likes
382 Zobrazeno
Estimable Member
Přidal se: před 3 roky
Příspěvky: 148
Úvodní téma  

Tak dnes naposled v tomto kalendářním roce ve třídě s mými raubíři 😀.

První hodinu jsme pracovali se slabikářem, četli jsme článek o Vánocích a opět sklouzli k vyprávění o nadcházejících dnech. Druhou hodinu jsme si vysvětlili práci, kterou jsem dětem zadala přes vánoční prázdniny. Ano, zadala jsem práci na doma, protože dva týdny bez práce by znamenaly velký výpadek. Potom jsme měli druhý koncert. Jony dnes přinesl housličky a hrál nám koledy společně s Ondrou, který hrál na flétnu. Bylo to moc pěkné.

Po velké přestávce jsme vyrazili do lesa ozdobit vánoční stromeček pro zvířátka, když už jsme nemohli mít z hygienických důvodů stromeček ve třídě. Děti měly mrkve, jablíčka, kaštany a tak byl stromeček brzy připravený pro srnky a zajíce. "Zvířátka a Ježíšek" na oplátku schovala pro děti malé dárečky. Byly to bublifuky a kdo měl štěstí, nepolil se hned, ale až za chvíli 🤣. Ale bubliny jsme měli parádní. Také jsme zapálili prskavky a Ondra ještě zahrál pár koled na flétnu. Zahráli jsme si pár her v přírodě a vyrazili do školy. Následovalo rozloučení a moc si přeji, abychom se mohli na začátku ledna zase společně sejít.

Moc všem přeji krásné Vánoce a šťastné vykročení do zdravějšího roku 2021. Moc si přeji, abychom si mohli prohlížet svoje úsměvy a nemuseli se schovávat pod rouškou. Všem pevné zdraví a radost z dětí, které můžeme posouvat snad správným směrem k lepším zítřkům.


   
Citace